46-річний артист має проблеми зі здоров'ям. Після огляду лікарі вирішили, що йому потрібна термінова госпіталізація. Тревіс перебуває в медичному центрі Cedars-Sinai, що розташований у Лос-Анджелесі.

Дивіться також Олексія Вертинського виписали з лікарні після важкої операції на серці: "Проходимо реабілітацію"

Чоловіка Кортні Кардашян госпіталізували

Баркер активний у твітері. Коли він відчув, що почувається погано, залишив там повідомлення, яке злякало шанувальників. Чоловік написав: "Боже, врятуй мене".

Донька барабанщика в інстаграмі просить молитися за батька. Наразі невідомо, що саме сталося з артистом, не коментує стан його здоров'я і дружина Кортні Кардашян.


Тревіса Баркера госпіталізували / Скриншот інстаграм-сторіс доньки музиканта

Що відомо про Тревіса Баркера

  • 46-річний американський барабанщик каліфорнійського панк-рок гурту Blink 182. Також Тревіс є барабанщиком музичних колективів +44, Transplants, Expensive Taste, Goldfinger.
  • До гурту Blink 182 Тревіс приєднався у 1998 році, після відходу Скота Рейнора, прямо перед записом альбому Enema Of The State (хоча пісня Mutt була записана зі Скотом перед його відходом).
  • Зараз чоловік втретє одружений. 22 травня артист одружився з 43-річною світською левицею Кортні Кардашян. Весілля відбулося в Італії.

Більше тут Кортні Кардашян вийшла заміж за Тревіса Баркера: перші фото з весілля в Італії