Феєричний 12 випуск "Танців з зірками" був напружений та непростий для учасників. У фінал увійшли всі три пари, однак це далося їм нелегко. Через одного з учасників судді проєкту влаштували суперечку.

Радимо прочитати "Танці з зірками 2021" 12 випуск: яким був грандіозний півфінал з Харлан, Логаєм і Войтенком

Чому виник конфлікт між Чмерковським і Кухар

Максим Чмерковський негативно висловився про виступ Костянтина Войтенка. На його думку, акторських здібностей для перемоги недостатньо, а танець бездоганним не був.

Ви чудово показали себе як танцюрист, талановитий актор, виконавець, комік і все. Проблема в тому, що я про це говорив протягом усіх тижнів, і я хочу зрозуміти чого ви ще тут досягли, у чому відбулося ваше зростання. Може, це моя особиста думка, ви класний, але що ще?
– заявив суддя.

"Де прогрес як пари? Я не знаю, як вас судити. Один із найскладніших елементів бальних танців — це партнерство, а у вас парних рухів було 20%. І не тільки в цьому танці", – додав він.

Катерина Кухар вирішила заперечити Максиму Чмерковському. Вона наголосила, що Войтенко стає досконалішим в його соло.

Макс, я з тобою не згодна, тому що він мав величезний прогрес у його варіаціях, у його соло. У цьому танці він працював на максимум своїх фізичних можливостей,
– сказала балерина.

Однак це чемпіона з латиноамериканських танців не переконало. Він підкреслив, що основа шоу – бальні танці, і проєкт не має назву "Танці будь-якого стилю соло з зірками".

"Танці з зірками 2021" 12 випуск: дивіться онлайн – виступ Костянтина Войтенка, Роксоляни Маланчук та Ігоря Ласточкіна

Як вважає мережа

Більшість глядачів проєкту підтримують думку Макса Чмерковського, про що пишуть в коментарях.

  • "Це було комічно, мило, але не танцювально";
  • "Що це взагалі було?";
  • "Це був танець?";
  • "Це танець для перших ефірів, ніяк не для півфіналу";
  • "Чмерковський сказав дуже правильні слова щодо танців цієї пари";
  • "Танцю не було взагалі, мені не сподобалося";
  • "Яка роль партнерки тут? Танцює сам з собою".

Додамо, що за словами Максима Чмерковського, пара, яка є головною претенденткою на перемогу, – Артура Логая та Анни Кареліної.

"Я вважаю, що це найкраща пара цього сезону. Для мене Харлан – єдина людина, яка виросла, Войтенко – ідеальний виконавець, а це – справді крута пара. Ваш талант зашкалює, ті підтримки, які ви робите, говорять про взагалі нереальну довіру, бо я сам побоявся б їх зробити", – вважає суддя.