Артистка розповіла журналістці 24 каналу, що не планує пов'язувати свою долю з політикою. Все тому, що, на думку Джамали, у всьому треба бути професіоналом. Вона успішно реалізовує себе як співачка, тому не прагне змінювати роботу.

Читайте повне інтерв'ю: Я – не лаунж, я не можу бути фоном, – відверте інтерв’ю з Джамалою

"Для мене це інший світ, який не має нічого спільного зі світом музики та творчістю. Там панують цинізм та прагматизм, ти маєш стати іншою людиною. В політиці ти не можеш бути милою дівчиною, яка просить: "Давайте, приймемо цей законопроект, будь ласочка!". І також ти не можеш бути непрофесійним. Політиці теж треба навчатися. Всім треба займатися досконало. Якщо ти у своєму житті перегортаєш сторінку творчості, музики, йдеш навчаєшся, розумієш, що тобі це цікаво, ти від цього кайфуєш – тоді так", – зізналась Джамала.

Зірка все ж отримувала пропозиції щодо політичної кар'єри. Сталось це після перемоги на міжнародному конкурсі "Євробачення 2016". Джамала зізнається, що в політиці вона себе не бачить.

У мене був шанс зайнятися політикою після "Євробачення", тоді було дуже багато пропозицій. Але я не побачила в цьому нічого спільного зі своїм світоглядом. Я дивлюся, як себе поводять, як живуть політики, розумію, що вони думають і чим керуються у прийнятті рішень. Це не для мене,
– заявила Джамала.

Варто зазначити, що натомість Джамала є послом доброї волі із протидії торгівлі людьми. Зірка завдяки своїй популярності та публічності привертає увагу суспільства до цієї глобальної проблеми. Артистка додала, що знялась у соціальній рекламі "Небезпеку видно не одразу" та записала кліп "Шлях додому, що є "зовнішньою рекламою".

Читайте також: Буває, опускаються руки, – Джамала відверто розповіла про труднощі материнства

"Я дуже багато дізналася про сучасне рабство – реальні історії людей, і всі вони жахливі! Одна з них – про вчительку, яку запросили в якесь село працювати, а потім відібрали документи, тримали в неволі, нормально не годували, не платили зарплатню, погано з нею поводились. Вона жила так півтора чи два роки. І нікому не було діла, куди вона поділася. Вона не знала, куди піти, до кого звернутися. Коли я дізналася про всі ці випадки, то як людина, в першу чергу, захотіла допомогти. Якщо моя публічність допоможе зменшити цю проблему хоча б на невеличкий відсоток – я почуватимусь щасливою", – розповіла Джамала.

Дивіться кліп Джамали до пісні "Шлях додому" (відео):