В одному з видань за словами друзів Честера Беннінгтона, журналісти припустили, що самогубство Корнелла могло і підштовхнути Беннінгтона до умисної смерті.

Читайте також: Журналіст вказав на цікаву деталь щодо смерті вокаліста Linkin Park Беннінгтона

Кріс Корнелл пішов із життя 18 травня 2017 року, – його знайшли без свідомості на підлозі ванної кімнати в одному з готелів Детройта. Судмедексперти встановили основну причину смерті американського музиканта та композитора, вказавши, що це суїцид. Згодом стало відомо, що згідно з даними токсикологічної експертизи, Корнелл перед смертю приймав барбітурати, каффеін і лоразепам (атіван), також фахівці знайшли у тілі налоксон і деконгестантам.

Читайте також: У мережі показали останнє відео Кріса Корнелла

Беннінгтон дуже добре товаришував з Крісом Корнеллом. Про це він також написав в одній з публікацій на сторінці у Twitter, присвятивши йому зворушливий лист. "Я не можу уявити життя без тебе", – так починається його лист, опублікований в день його смерті.

Честер так болісно сприйняв втрату друга-музиканта, що навіть співав на його похоронах. Лідер гурту Linkin Park виконав пісню "Hallelujah".


Честер Беннінгтон співає на похороні Кріса Корнелла


Честер Беннінгтон виконує пісню "Hallelujah" на похороні Кріса Корнелла

Корнелл і Беннінгтон багато спілкувалися і нерідко виступали разом; одного разу вони удвох виконали Hunger Strike, яку Корнелл ще в кінці 1980-х написав в пам'ять про загиблого друга.

Дивіться відео із спільного виступу Кріса Корнелла і Честера Беннінгтона:

Однак 20 липня, в день, коли Кріс Корнел мало виповнитися 53, Честер Беннінгтон був знайдений повішеним у власному будинку в Палос Вердес Естейтс в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, що Честер Беннінгтон тривалий час боровся з алкоголізмом та наркотичною залежністю. Раніше артист розповідав, що замислювався про самогубство, тому що в дитинстві над ним познущався дорослий чоловік. Також відомо, що музикант довгий час перебував в депресії.

Читайте також: Смерть Честера Беннінгтона: реакція знаменитостей в соцмережах