Про смерть лідера гурту Linkin Park Честера Беннінгтона стало відомо 20 липня. Музикант повісився у власному будинку.

Честер Беннінгтон довгий час боровся з алкогольною та наркотичною залежністю. Раніше він розповідав, що замислювався про самогубство, тому що в дитинстві над ним познущався дорослий чоловік. Також відомо, що музикант довгий час перебував в депресії.

Як пише таблоїд Daily Mail, однію із причин самогубства Беннінгтона, за словами друзів, може бути самогубство колишнього фронтмена Soundgarden Кріса Корнелла.

Беннінгтон дуже добре товаришував з Крісом Корнеллом, який пішов з життя в травні 2017 року. Честер навіть співав на його похоронах і опублікував дуже пронизливий лист в його пам'ять. "Я не можу уявити життя без тебе", – написав Беннінгтон в листі, який опублікував у себе в Twitter'і в день смерті. У четвер, 20 липня, був день народження Корнелла, йому б виповнилося 53 роки.

Читайте також: Смерть вокаліста Linkin Park: цитати та біографія Честера Беннінгтона

Ще одна з причин – проблеми з наркотиками та алкоголем. Беннінгтон почав вживати наркотичні речовини з 11 років. Щоправда, після народження першої дитини у другому шлюбі, він заявив, що зав’язав з наркотиками і вже давно "чистий".

Читайте також: В день смерті Честера Беннінгтона Linkin Park показали останній кліп: відео

Продюсер гурту Linkin Park вважає, що Честер Беннінгтон віддав публіці занадто багато, а так як публіка завжди вимагає більше, музикант не витримав тиску і зламався.

Новина про самогубство Беннінгтона стала шоком для мільйонів фанатів та зіркових колег. Після себе Честер Беннінгтон залишив помітну музичну спадщину. Linkin Park слухають мільйони людей по всьому світу протягом майже 20 років. На наступний день після смерті Честера – до його будинку шанувальники несуть квіти і фотографії.