Лідер гурту Kozak System Іван Леньо повідомив, що його донька опинилась в епіцентрі ракетного удару по Чернігову. Він показав листування з Маланкою.

Дивіться також Це інше життя, – Віталій Козловський пояснив, чому повернувся до Києва з фронту

Донька Івана Леньо потрапила під обстріл

Донька музиканта розповіла, що була через дорогу від драмтеатру, тому вибухова хвиля дісталась і її. У Маланки подряпини та "трохи крові".

Прилетіло в драмтеатр. Ми з Танею були через дорогу від нього. Лягли швидко, але накрило склом, попелом і відкинуло в стіну. Тані трохи голову подряпало, у мене дрібні подряпини, трохи крові. Купа трупів, крик. Ми бігли по склу і поміж трупів. Тату, це п*здець. Я не знаю, як ми вижили, але дякую нашим янголам,
– написала дівчина татові.

Після удару Маланка побігла до укриття, де витрусила скло та обробила рани. Вона додала, що у Чернігові була і її мама, але в іншому укритті.


Донька Івана Леньо про обстріл / Фото з фейсбуку співака

"Я сьогодні посивів", – написав Іван Леньо під скриншотом з листування.

Хто з зірок опинився у Чернігові на момент удару

  • Наталка Денисенко разом з 5-річним сином також перебувала у Чернігові, коли стався ракетний обстріл. Дуже гучний вибух налякав дітей.
  • Акторка зізналась, що планувала прогулянку у тому місці, де стався удар. Та вибух вони застали вдома. "Дуже багато загиблих і поранених. Уламки розлетілися по всьому центру".