Співачка Тіна Кароль виступає з концертами містами України. 17 серпня у неї був концерт у Чернігові, а 19 – у Чернівцях. У день трагедії в Чернігові артистка таки вирішила провести захід, але зі змінами.

Дивіться також Накрило склом, відкинуло в стіну: дочка фронтмена Kozak System потрапила під обстріл у Чернігові

Тіна Кароль змінила програму у Чернівцях

Виконавиця пояснила, що вирішила трохи змінити концертну програму. Також вона вийшла на сцену у повсякденному вбранні.

Біль у серці, я не змогла інакше. Сьогодні цей виступ дуже просто, без концертного одягу. Я думаю, ви приймете мене. Бо на душі щось інше,
– поділилась співачка.

"Згадуючи, як ми два дні тому ми співали пісню "Вільна", у тій залі в Чернігові, я бачила щастя. Бачила віру. Навіть якщо тебе хтось скривдить, ніколи не втрачайте віру. Це завжди казали батьки. Ніколи твоя воля не повинна бути підкореною. Вільні, нескорені. Усі ми, я, ви, тримаємо стрій", – підсумувала Тіна Кароль.

На концерті у Чернівцях з'явився також Микита Ломакін та Marko Kvitka. Утрьох вони чуттєво заспівали пісню "Чорнобривці".

Тіна Кароль, Микита Ломакін, Marko Kvitka – Чорнобривці: відео

Трагедія у Чернігові

  • 19 серпня російські окупанти завдали удару балістикою по центру Чернігова. У місті ушкоджений драмтеатр, площа та політехніка. Та ракета була спрямована саме на людей, вона вибухнула в повітрі.
  • У час удару містяни саме були на вулицях та поверталися з храмів у свято Спаса. Від рук ворога загинули 7 людей, серед них 6-річна дівчинка. Вона втратила багато крові, спроби лікарів врятувати життя були марними. Мама вбитої росіянами дитини перебуває у важкому стані.