9 листопада король Чарльз III та королева-консорт Камілла вийшли у світ. Під час спілкування з підданими королівську пару намагалися закидати яйцями.

До слова У сукні за 60 доларів: Кейт Міддлтон зачарувала осіннім образом – фото нового виходу принцеси

Що відчувала Камілла, коли відбувся інцидент з яйцями

Несподівану й прикру ситуацію проаналізували королівські експерти та експерти з мови тіла. Хоч жодне з яєць не влучило в монарших персон, в очах Камілли побачили страх. Вона намагалась залишатись спокійною, але таки видала емоції.

Це закидання яйцями викликає таку ж кількість холоднокровності й у короля. Однак Камілла реагує, і мова її тіла передбачає настороженість, що переходить у справжній страх,
– кажуть експерти.

"Її рот розтягується, а кути губ опускаються, і вона продовжує озиратися назад, ніби боячись нових атак. Шум, що видається натовпом, здається криками підтримки, але вони зливаються в досить гучний вереск, що лякає Каміллу".

Попередні інциденти з Чарльзом III

  • Після проголошення королем Чарльз III розгнівався перед публікою через ручку й вилаявся. Цей інцидент потрапив на камери й став обговорюваним у мережі.
  • Напередодні монарх продемонстрував зневажливе ставлення до помічників, коли розписувався у прокламації. Він виказував невдоволення через зайві для нього речі.