Над романтичним реаліті-шоу "Холостячка" другий рік поспіль працює велика команда професіоналів, а перша героїня Ксенія Мішина знайшла щастя на проєкті. Однак чимало глядачів досі не вірять, що під прицілом камер усе по-справжньому.

До теми Холостячка 1 випуск: як чоловіки вражали Злату Огнєвіч на першій вечірці проєкту

Спростувати чутки про сценарій і гру вирішив 32-річний Максим Тарапата, якому Злата Огнєвіч дала перепустку в наступний випуск. Він зізнався, що, ймовірно, не всі чоловіки поводились природно, адже конкуренція та бажання привернути увагу "дуже красивої жінки" брали гору.

Тут немає гри, тут справжні живі емоції. У таких обставинах, напевно, часом, поводишся не зовсім природно, як в житті. Але це все по-справжньому,
– заявив учасник "Холостячки".

На першій вечірці, яка тривала 30 годин, Максим з Сергієм Тарасовим влаштували для Злати чайну церемонію. Однак те, що чаювати вони будуть втрьох, стало несподіванкою як для одного, так і для іншого чоловіка.

"Це було випробування! Зараз дивитися це дуже весело, але тоді я був у нестямі. Я не знав, що робити, я був злий та обурений", – зізнався Максим.

Чайна церемонія на першій вечірці шоу "Холостячка" / Фото з інстаграму проєкту

Цікаво "Холостячка" 2 сезон: всі учасники романтичного шоу

Відповідаючи на запитання фоловерів, Максим Тарапата зізнався, що найскладніше на шоу "Холостячка" – впоратися з емоціями.

"Коли на моїх очах чоловіки добиваються уваги Злати, коли Злата звертає увагу не на мене, а на інших, потрібно брати себе в руки й досягати мети – того, чого хочу я", – поділився співзасновник компаній у Шанхаї.