У США активно обговорюють новий закон Техасу – заборону переривання вагітності після моменту, коли стає чути серцебиття плоду. Американська акторка Ума Турман також вирішила висловитися щодо абортів та опублікувала відверте есе.

Читайте також Юрій Горбунов показав, як провів вечір зі старшим сином: миловидне фото

Ума Турман зробила аборт

Знаменитість розповіла свою історію про те, як наважилась зробити аборт. Тоді вона лише починала акторську кар'єру – їй було 15 років.

У підлітковому віці я випадково завагітніла від чоловіка, набагато старшого за мене. Я жила з одною валізою в Європі, далеко від своєї сім'ї, і збиралася почати працювати. Я з усіх сил намагалася зрозуміти, що мені робити,
– поділилась зірка.

Про все Ума Турман розповіла батькам. Вони порадили доньці перервати вагітність. Ця процедура пройшла нелегко, акторка й досі відчуває сум.

"Аборт, який я зробила в підлітковому віці, був найважчим рішенням в моєму житті, яке тоді заподіяло мені біль і яке засмучує мене навіть зараз. Але це був шлях до життя, повної радості й любові, яку я пережила. Рішення не зберігати цю ранню вагітність дозволило мені вирости й стати такою матір'ю, який я хотіла і мала бути. Досі це було моїм найбільшим темним секретом. Мені 51 рік, і я ділюся ним з вами з будинку, де я виростила трьох дітей, які є моєю гордістю і радістю", – додала жінка.

Ума Турман виступила проти нового закону, а також підтримала усіх дівчат, яких це зачепило. Вона закликала їх бути сміливими: "Цей закон – ще один дискримінаційний інструмент проти тих, хто знаходиться в економічно невигідному становищі, і часто навіть проти їхніх партнерів. Жінки й діти з багатих сімей зберігають за собою всі можливості вибору і мало ризикують".

Я розчарована, бо закон налаштовує громадян одне проти одного, створюючи нових мисливців, які будуть полювати на цих знедолених жінок, відмовляючи їм у виборі не мати дітей, про яких вони не можуть піклуватися, або знищуючи їхні надії на майбутню сім'ю, яку вони можуть обрати,
– підкреслила Ума Турман.


Ума Турман / Фото з інстаграму Уми Турман

Особисте життя Уми Турман

  • Перший шлюб акторки склався з Гері Олдменом. Закохані перебували у шлюбі 2 роки, а вже у 1992 розлучилися нібито через пияцтво та зради з боку чоловіка.
  • У 1998 році Ума Турман вийшла заміж за колегу, Ітана Гоука, з яким разом грала у фільмі. Того самого року у пари народилася донька Майя. Ще через 2 роки зірки стали батьками сина Левона. У 2005 році їхній союз розпався.
  • Через 2 роки акторка закрутила роман з фінансистом Арпадом Бюссоном. У 2012 році вона народила від чоловіка доньку Луну.