Успішна українська телеведуча Катя Осадча активно висвітлює події в Україні. Тепер вона порівняла війну з кораблем "Черкаси", що боровся до кінця, в однойменному фільмі.

До слова "Бандерівка Марія": Світлана Тарабарова показала миле відео з донькою

Катя Осадча про Україну під час війни

Знаменитість порівняла теперішню Україну з військовим кораблем "Черкаси". Він не здався російським окупантам та боровся до кінця.

Коли вийшов фільм Черкаси, ми особисто познайомилися з капітаном тральщика "Черкаси", що не здався окупантам в Криму. Тоді ми плакали, висловлювати капітану свою повагу і навіть уявити не могли, що за два роки ми всі станемо "Черкасами", що будуть чинити опір!
– написала Катя Осадча.

Катя Осадча також висловила подяку українським воїнам та попросила відписуватися "ватних" підписників. Вона додала, що вважає мовчання українців – зрадою.

Уривок з фільму "Черкаси" / Відео з інстаграму Каті Осадчої

Нагадаємо, фільм "Черкаси" створений на основі реальних подій та розповідає про тральщик "Черкаси", який перебував на території Криму. За сюжетом, на нього напали російські війська. Протягом трьох тижнів корабель з українськими моряками мужньо тримав оборону і став єдиним судном, яке утримало прапор України на щоглі.

За створенням сюжету та знімальним процесом слідкував Юрій Федаш, який на момент нападу був командиром тральщика U311 "Черкаси". А ряди акторів поповнили моряки, які обороняли свій корабель у нелегкий березень 2014-го.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.

Текст публікації Каті Осадчої

Коли вийшов фільм Черкаси, ми особисто познайомилися з капітаном тральщика Черкаси, що не здався окупантам в Криму. Тоді ми плакали, висловлювати капітану свою повагу і навіть уявити не могли, що за два роки ми всі станемо Черкасами, що будуть чинити опір!

Русский корабль иди на**й. Пишаюсь нашими воїнами! Ми сильні, ми на нашій землі, ми переможемо! Upd: вату прошу відписуватися мовчки. Мовчання українців в Україні й за кордоном вважаю підлістю і зрадою.