На щастя, співак зміг виїхати з Ізраїлю, який атакували бойовики з ХАМАС. Раніше ми розповідали, як українські зірки реагують на вторгнення терористів.

Не пропустіть Прямо на сцені: у відомого гітариста Ел Ді Меоли стався серцевий напад

Бруно Марс перебуває безпеці

Команда артиста повідомила, що концерт Бруно у Тель-Авіві скасовано. Глядачам повернуть кошти на картки.

Бруно кілька годин провів у Тель-Авіві в той час, коли терористи з ХАМАС обстрілювали міста ракетами. Проте співак вже вилетів звідти та перебуває в безпеці.

Організатори шоу "Добрий вечір з Гаєм Пайнсом" помітили Бруно Марса та членів його команди з аеропорту Бен-Гуріон.

Він прилетів до Афін, а звідти попрямує до Катару, щоб продовжити свій тур,
– йдеться у соцмережах шоу.


Бруно Марса сфотографували у аеропорту Ізраїля / Фото з інстаграму шоу

Додамо, що Бруно Марс жодним чином не прокоментував вторгнення ХАМАС до Ізраїлю. Остання публікація в його інстаграмі датована 5 жовтня. Напередодні – 4 жовтня артист дав концерт в Тель-Авіві, де у суботу мав виступити вдруге.

Що відбувається в Ізраїлі: коротко

  • 7 жовтня бойовики з угруповання ХАМАС несподівано напали на Ізраїль. Вони взяли відповідальність за вторгнення. У мережі публікують багато відео перестрілок на півдні Ізраїлю.
  • Бойовики ХАМАС проникли в ізраїльське місто Маген. Там тривають важкі бої за участі танків. У боях загинув командир бригади Армії Ізраїлю Нахаль Джонатан Стейнберг.
  • Прем'єр-міністр Біньямін Нетаньягу повідомив, що Ізраїль перебуває "у стані війни". За даними ЗМІ, в Ізраїлі вже загинули понад 600 людей. Кількість поранених перевищила 2 тисячі. Серед загиблих – 2 громадяни України.
  • 8 жовтня Ізраїль проголосував за оголошення війни. Тепер держава може здійснювати "значну військову діяльність". Востаннє цей пункт застосовували ще в 1973 році (коли Сирія та Єгипет напали на Ізраїль).