Гурт співає виключно англійською мовою. Дебютний кліп на пісню Knock Knock розірвав мережу і зібрав майже 10 мільйонів переглядів всього за кілька місяців. Зараз Brunettes shoot Blondes – бажані гості на багатьох фестивалях в Україні та за кордоном. Цієї неділі вони відіграли на Atlas Weekend у Києві.

Ви багато гастролюєте за кордоном. Як український гурт завоював європейську аудиторію?

Якщо подивитися на українських виконавців, яких переважно запрошують на європейські фестивалі, можна побачити, що це здебільшого нішеві гурти. Тобто ті, які зосереджені на конкретній музичній спільноті і не намагаються сподобатися всім. Зараз дуже важко стати мейнстрімом, адже конкуренція надзвичайно висока. Краще починати з малого, але робити це якісно.

Що ви можете сказати про сучасну українську сцену? Які перспективи?

Наші виконавці поступово виходять на міжнародний рівень. Зараз у нашому музичному середовищі період проб і помилок. Музиканти експериментують, дивляться, що добре, а що ні. Думаю, незабаром настане момент віддавати найкраще на експорт і вже тоді дивитися, як це сприймають за кордоном.

Дуже часто вас порівнюють, а іноді навіть плутають з британськими гуртами. Дехто називає вас майбутніми українськими Beatles.

Це дуже надихає. Коли ми починали, часто лунала думка, що співати англійською – погана ідея. Мовляв, в Україні на англомовних артистів попиту немає, а для виступів за кордоном – це не той рівень. Згодом виявилось, що виконавці, котрі роблять музику, яка перш за все подобається їм самим, можуть зацікавити інших і знайти свою аудиторію.

У вашій вимові зовсім немає акцента. Навіть іноземці його не помічають. Звідки таке бездоганне володіння англійською?

Ми завжди запрошуємо на свої записи знайомих американців або британців, щоб вони контролювали процес і допомагали боротися з акцентом. Раніше доводилося перезаписувати пісні багато разів. Але потроху набиралися досвіду, тому зараз з цим набагато легше.

Участь у національному відборі на Євробачення значно розширила вашу аудиторію. Як це вплинуло на колектив?

Коли ми тільки починали брати участь у відборі на Євробачення, до кінця не розуміли, куди це може нас привести. На практиці виявилось, що конкурс цікавить чималу аудиторію. Це був корисний досвід на телебаченні, оскільки ми звернули до себе багато уваги. Для нас стало відкриттям, що так багато людей справді дивиться цю "коробку".

Деякі артисти беруть участь у відборі на Євробачення по декілька разів. Чи є в планах ще раз спробувати свої сили на цьому конкурсі?

Для нас Євробачення було цікавим експериментом. Але це не самоціль. Якщо буде пісня, що підходить до цього конкурсу, можливо, знову візьмемо участь.

Коли шанувальникам очікувати новий альбом?

Вже потроху підбираємо сет-лист для альбома. Якщо пощастить, за декілька місяців буде реліз.

Чим зараз займається гурт?

У нас концертний період. Усе літо гратимемо на різноманітних фестивалях. Уже були на "Файному місті", Atlas Weekend. Скоро поїдемо до Чехії на Colours Of Ostrava. У серпні буде Sziget в Угорщині.

Читайте також: Керівник "Укрзалізниці" заграє на сцені українського фестивалю