Фітнес-тренер та актор Сем Асгарі подав на розлучення з американською співачкою Брітні Спірс. Причиною він назвав "непримиренні розбіжності".

Дивіться також Його немає, – Боржемська зізналася, чи спілкувався В’ячеслав Узелков з дітьми після 24 лютого

Брітні Спірс та Сем Асгарі розлучаються

Пара ще ніяк не прокоментувала заяви про їхнє розлучення. Зі ЗМІ відомо, що Сем Асгарі хоче переглянути шлюбний контакт, який уклав зі співачкою.

Заради грошей Сем Асгарі пішов на шантаж. Він погрожує оприлюднити "ганебну інформацію" про Брітні, якщо та не поступиться.

Він намагається домовитися про поступки, що виходять за рамки його шлюбного контракту, і погрожує оприлюднити надзвичайно ганебну інформацію про Брітні, якщо йому не заплатять,
– каже джерело.

Скоріш за все, контракт залишиться таким, яким і був. Найімовірніший вихід із ситуації – Брітні Спірс випише чоловікові чек.

ЗМІ також повідомляють, що Сем Асгарі звинувачує артистку у зраді. Між ними начебто відбувалися часті сварки. Це ще одна ймовірна причина розлучення.


Брітні Спірс та Сем Асгарі / Фото з інстаграму Брітні Спірс

Що відомо про шлюб Брітні Спірс і Сема Асгарі

  • Пара познайомилася під час знімань кліпу Брітні на трек Slumber Party. Вони почали зустрічатися у 2016 році, а згодом почали жити разом у будинку Спірс.
  • Сем Асгарі підтримував Брітні Спірс у процесі суду щодо звільнення від батьківського опікунства. Тоді ж Брітні заявляла, що хотіла б від Сема дітей, але батько не дозволяє забрати з її тіла внутрішньоматкової спіралі.
  • Кохані заручилися у вересні 2021 року – після того, як співачку звільнили від опікунства. У червні наступного року вони одружилися. Церемонія була камерною, але із зірковими гостями.