Вперше за 70 років у Великій Британії відбудеться масштабна й історична подія – коронація Чарльза ІІІ. Упродовж довгого періоду у Лондоні та інших містах Сполученого Королівства готуються до церемонії.

Дивіться також Чарльз III офіційно стане монархом: все, що треба знати про його коронацію

Британці готуються до коронації

У переддень церемонії британці активно готуються до перегляду церемонії коронування. У центрі Лондона розбивають палатки, щоб мати можливість побачити золоту карету, в якій Чарльз ІІІ їхатиме до Вестмінстерського абатства.

Британці запасаються прапорами: носять їх на плечах та вивішують з балконів своїх помешкань. Біг-Бен (годинникову вежу Вестмінстерського палацу) підсвітили коронаційною емблемою.

Британці готуються до коронації / Фото "Клуб роялістів"

Що треба знати про коронацію Чарльза ІІІ

  • Урочистості розпочнуться 6 травня та триватимуть до 8 травня. Ці дні оголошені вихідними у Великій Британії.
  • Подія розпочнеться з ходи до Вестмінстерського абатства. Король Чарльз ІІІ та королева Камілла вирушать туди золотою каретою, їх супроводжуватимуть військові. В абатстві пройде служба, де їх офіційно коронують. Церемонія завершиться поверненням до Букінгемського палацу й виходом королівської родини на балкон.
  • Лондонці й гості міста слідкуватимуть за коронацією, розташувавшись уздовж маршруту ходи. Трансляція коронації відбуватиметься на багатьох британських каналах та екранах у містах Королівства. Текстову трансляцію вестиме 24 Канал.