Джерело: CNN

Блейк Лайвлі – успішна американська акторка і модель, а також мама трьох дітей. Однак зірка розповіла про нелегкий період в житті після третіх пологів.

Читайте також 7 голлівудських актрис, які повторили образ Попелюшки: розкішні фото

Блейк Лайвлі про невпевненість в собі

Після народження в сім'ї акторів Раяна Рейнольдса та Блейк Лайвлі третьої доньки, зіркова матуся перестала вести інстаграм-блог і з'являтися в мережі. Але нещодавно вона здивувала шанувальників заявою про труднощі, які спіткали її після третіх пологів.

Зірка зізналась, що вона не могла прийняти своє тіло та почувалась дуже невпевненою в собі. Причиною стало те, що Блейк ніяк не могла знайти відповідного вбрання у магазинах одягу.

"Ні в кого не було одягу, яка підійшла б мені після народження дитини. Дуже багато речей з магазинів теж не підходило. Дуже. Багато. Хотіла б я тоді відчувати себе так само впевнено, як зараз. Це тіло подарувало мені дитину. І виробляло всю необхідну для малюка їжу. Яке прекрасне диво. Але замість того, щоб пишатися собою, я відчувала себе невпевнено. Просто тому, що не влазила в одяг. Як же нерозумно це виглядає зараз", – зізналась акторка.

Блейк Лайвлі також звернулась до модних брендів. Вона наголосила, що дуже важливо створювати таке вбрання, яке б підходило для дівчат з різними типами фігури. Вона зазначила, що не тільки її певні фасони одягу бентежать та відштовхують.

Нагадаємо, Блейк Лайвлі виховує 3 донечок з чоловіком Раяном Рейнольдсом, з яким має стосунки вже близько 10 років. Одружена пара з 2012 року. З того часу в них народилось 3 дітей: Джеймс, Інес та Бетті.