У Маріуполі зараз справжнє пекло. Місто майже повністю зруйноване, в блокаді перебувають 100 тисяч цивільних людей, військові залишилися без можливості отримувати зброю та підкріплення. Та вони мужньо захищаються та не здають Маріуполь.

Дивіться також Прилітає сильно, – Злата Огнєвіч розповіла про батька, який перебуває у Харкові

Злата Огнєвіч закликала звільнити Маріуполь

Артистка наголосила, діти ховаються в холодних підвалах, без їжі, налякані, з єдиним бажанням – вижити. Також у місті є багато поранених, які не можуть отримати належної медичної допомоги. Є випадки, коли окупанти змушують людей розбирати завали й лише після цього дають їм їжу.

Бійці щодня втрачають побратимів. ЗСУ, полк АЗОВ, морські піхотинці, НГУ, прикордонники, бойові підрозділи – кращі з кращих!
– наголосила Огнєвіч.

Боєприпаси, ліки та їжа у військових закінчуються. Від голоду вони непритомніють, однак, отямившись, знову й знову йдуть у бій. Вони присягалися захищати українців й офіцерська честь не дозволяє порушити цю присягу.


Бійці чекають на зброю і підкріплення! Досі сподіваються, що до них прийдуть і нададуть таку потрібну допомогу,
– сказала Злата.


Злата Огнєвіч закликала допомогти Маріуполю / Фото з інстаграму співачки

"Своїх кидати не можна. Я розумію, що мій голос – це крапля в морі. Але й один голос – це про голосно! І головне. Хлопці і дівчата, які стоять на захисті фортеці Маріуполь, ви – найкращі, найсильніші! Матиму за честь познайомитися з вами і святкувати перемогу. Бо маю надію, що ви повернетесь живими, цілими, неушкодженими. Я сподіваюся, що керівництво здійснить деблокаду. Я все ще вірю в це і закликаю зробити якомога скоріше!", – підсумувала Огнєвіч.