Відома американська співачка та акторка Леді Гага щоразу дивує екстравагантними та яскравими макіяжами. Вона дуже рідко з'являється на публіці без макіяжу, та тепер артистка здивувала природним образом.

До теми Комплімент Бога жінці, – Оля Полякова показала фото з доньками

Фото Леді Гаги без макіяжу

Днями знаменитість опублікувала рідкісне фото на сторінці в інстаграмі. Леді Гага постала перед камерою у повсякденному образі – чорному світшоті.

Виконавиця прикрасила вуха сережками-камінцями. Волосся вона недбало зібрала ззаду, а чубчик розпустила й прикрила ним частину обличчя.

Леді Гага позувала повністю без макіяжу, продемонструвавши свою природну красу.


Леді Гага / Фото з інстаграму зірки

Шанувальники діляться враженнями від рідкісного фото знаменитості у коментарях. Більшість у захваті від природної краси Леді Гаги:

  • "Королева";
  • "Бездоганна";
  • "Ти така чарівна";
  • "Ти дуже красива";
  • "Маєш неперевершений вигляд";
  • "Ти красуня, як і завжди".

У підписі до фото Леді Гага подякувала за те, що її номінували на премію SAG Awards. Вона зізналась, що давно мріяла про професію акторки.

"Моє серце зворушило те, що я визнана колегами-акторами. Для мене має велике значення бути включеною до мистецької спільноти хоробрих людей з уявою", – поділилась зірка.

Текст публікації Леді Гаги

Я дуже вдячна, що SAG Awards номінували мене за мою гру в House of Gucci разом із Джаредом Лето за найкращу чоловічу роль другого плану. Я давно мріяла стати актрисою і вчилася цьому з дитинства, тому що була захоплена розповіддю історій через мистецтво. Моє серце зворушило те, що я визнана колегами-акторами. Для мене має велике значення бути включеною до мистецької спільноти хоробрих людей з уявою. Щиро дякую і вітаю всіх інших номінантів, а також усіх акторів у фільмах цього року – ви найкращі, і я маю честь бути у вашій компанії. Почуваюсь дуже емоційно. Люблю вас усіх дуже сильно.