Найгучнішою подією на Паризькому тижні моди став показ інноваційного французького бренду Coperni. Він вкотре продемонстрував, що відбувається, коли мода перетинається з технологіями, і створив сукню з рідкої бавовни. Героїнею перформансу стала американська модель Белла Хадід.

Дивіться також Белла Хадід демонструє трендові джинси осені: бездоганний вихід

Белла Хадід у "рідкій сукні" від Coperni

Ідеологи ультрасучасного бренду Coperni Арно Ваян та Себастьян Меєр вийшли за рамки модної індустрії. Їхнє шоу завершилося ефектним дефіле Белли Хадід у сукні з рідкої бавовни.

На подіумі 25-річна Белла Хадід з'явилася в тілесних стрингах. На очах у публіки на її тіло нанесли спрей зі спеціальних бавовняних та синтетичних волокон, які при контакті з тілом застигають у текстиль. Так, за кілька хвилин на моделі створили футуристичну сукню-комбінацію білосніжного кольору з розрізом і спущеними бретелями.

Дякуємо Беллі Хадід за цей чарівний момент, який назавжди залишиться в наших думках і серцях. Дякуємо тобі за довіру, любов і приголомшливий перформанс. Ми дуже пишаємося тим, що створили всі разом,
– прокоментували представники Coperni в інстаграмі.

Белла Хадід у "рідкій сукні" від Coperni / Фото з інстаграму бренду

Белла Хадід у "рідкій сукні" від Coperni / Фото з інстаграму бренду

Важливо додати, що "рідку сукню" Арно Ваян та Себастьян Меєр вигадали в колаборації з хіміком-модельєром з Іспанії Манелем Торресом. Саме під його керівництвом команда фахівців наносила унікальний спрей на тіло Белли Хадід.