Дружина президента США опублікувала в Instagram фото, на якому видно сервірований на двох стіл біля вікна. Одразу за ним – неймовірний краєвид нічного міста.

До теми Нова кохана Остапчука похизувалася розкішним подарунком від ведучого

Крім того, вікно перед столом було декороване серцями, в одному з яких помістилися ініціали подружжя: "J+J", а вище прикріплено напис "З Днем святого Валентина".

Цікаво, що подружня пара має таку традицію на День закоханих.

Наша традиція на День святого Валентина триває. Дякую за сюрприз, Джо,
– підписала фото Джилл Байден.

Водночас президент відповів своїй леді. Він зізнався, що День святого Валентина – це улюблений день Джилл у році.

У наш перший сімейний День святого Валентина Джилл взяла фарбу, що змивається, і на кожному вікні кабінету намалювала велике серце разом зі словами: "Джо любить Джилл",
– зізнається президент США.

Він додав, що у резиденції вікна висотою 16 футів (майже 5 метрів) із 12 великими скляними панелями. "Клянусь Богом, вона написала це у кожному окремому вікні", – каже Байден.

А вже через рік він подарував Джилл табличку з таким написом біля дерев'яної гойдалки на території резиденції віце-президента.

Крім того, на своїй сторінці в Instagram президент США також опублікував спільне фото з дружиною, підписавши його: "З Днем святого Валентина, кохання всього мого життя і життя мого кохання. Я кохаю тебе, Джиллі".

До слова, 24 Канал підготував романтичну добірку про те, як українські зірки вітали своїх коханих з Днем святого Валентина. Романтичними зізнаннями зворушили мережу, зокрема, Тарас Тополя та його дружина Alyosha, Потап, Тарас Цимбалюк, Катерина Осадча з чоловіком Юрієм Горбуновим та інші.