В одному з ефірів шоу "Танці з зірками" учасники повинні були виступити з рідними. Юля Саніна вийшла на паркет разом зі своїм батьком. Але окрім того, що батько зірки вміє гарно танцювати, він ще й чудовий музикант. Про це співачка розповіла в "Світському житті".

Цікаво Я не суддя: Санта Дімопулос прокоментувала скандал ексчоловіка Андрія Джеджули з Юлією Леус

Юлія Саніна про таланти батька

Солістка гурту The Hardkiss розповіла, що на початку існування групи вони ще не знайшли барабанника. Тому на декількох виступах ним ставав батько зірки. На його обличчя вдягали маску, тож ніхто не здогадувався, хто за нею.

Ми вже мали цю маску, ми її зліпили, дуже хотіли, щоб хтось у нас був такий утаємничений. Але не було ще цього барабанника. А тато такий, що він вміє грати і на гітарі, і на барабанах, і він зробить все, що я його попрошу. І дійсно, тато декілька разів виходив з нами на сцену, поки ми шукали собі справжнього барабанника,
– поділилась Юлія Саніна.

Співачка зазначила, що навіть зараз її батько може спокійно виходити на сцену, адже, за словами зірки, "може все".

Юлія Саніна про те, чи займається танцями

Після проєкту знаменитість продовжує навчатися танців. Але замість бальних вона обрала хіп-хоп.

"Дмитро Жук заборонив мені займатися бальними танцями, сказав: "Лише хіп-хоп!". Він робить тіло м’якшим прудкішим. Це допоможе мені на сцені вже більше, ніж бальні танці, тому що стиль інший. Тому я зараз у цьому напрямку розвиваюся", – сказала Юлія Саніна.

Дивитися виступ Юлії Саніної та її інтерв'ю "Світському життю" онлайн: