Мішель Андраде на початку війни й вторгнення була в Лісабоні, але згодом переїхала в Іспанію. Вона сумнівалась щодо вибору країни, але вирішила залишитись.

Читайте також Не варто ставити ультиматуми, – Мішель Андраде пояснила, чому досі не перейшла на українську

Мішель Андраде про переїзд до Іспанії

"Мені дуже близька Іспанія, по менталітету, мові. Я до останнього не хотіла через іспанську мову, бо це легко, дуже легко. Потім я зрозуміла, що це те місце, де я хочу перебувати. Під час медитації й ніби мені хтось сказав: тобі треба в Іспанію. Ні разу не пошкодувала, що я перебуваю тут. Бо тут моя команда", – поділилась співачка.

Мішель Андраде розповіла, що в Іспанії не виплачують соціальних виплат українцям. Але якщо комусь потрібна допомога, цим займається Червоний Хрест, який надає житло та харчування.

Які в Іспанії ціни на житло

Мішель Андраде розповіла, що орендує з дівчатами квартиру. Наразі вона не живе в Барселоні, хоч дуже хоче туди переїхати. Але наразі помешкання там коштує дуже дорого.

Поки Барселона – ні, бо там дуже високі ціни. Сезон, дуже багато туристів, неможливо знайти помешкання. Це не як в нас, де все швидко вирішується. Тут потрібен час і документи, щоб тебе поселили в нормальні умови,
– поділилась зірка.

Артистка зізналась, що приблизно за місяць платить 1300 євро (близько 40 з половиною тисяч гривень). "Ми зараз орендуємо на 3 місяці, бо плануємо їхати в Барселону все-таки. Це велике місто й багато чим можна зайнятися. Тут ми просто працюємо, базуємося, спимо. Виходить, що 3 місяці ми заплатили 4 тисячі євро", – додала Мішель.

Повне інтерв'ю з Мішель Андраде: дивіться відео онлайн