Останні роки польська актриса Барбара Брильська рідко виходить у світ. Раніше вона пояснювала це тим, що перебуває в групі ризику через пандемію COVID-19. Однак днями знаменитість зробила шокуюче зізнання. Вона зламала хребет.

Читайте також Роман Свечкоренко з "Холостячки" встряв у бійку й зламав руку

Я хвора, голос у мене зараз дуже поганий. Я навіть не можу зустрітися з людьми, зламаний хребет. Я не у формі – ні у фізичній, ні в духовній. Що буде далі, не знаю,
– заявила Барбара Брильська.

Акторка з культового фільму "Іронія долі" поділилась, що нескоро з'явиться перед фанами. Зараз вона молиться за своє здоров'я й майже ні з ким не бачиться, адже не може вийти з дому. Попереду в зірки довгий курс реабілітації.

Барбара Брильська у фільмі "Іронія долі" / Скриншот з відео

Нагадаємо, у березні 2020 року з'явилась інформація, що Барбара Брильська бореться з онкологією – раком язика. Акторка одразу ж спростувала ці чутки й ледь не зомліла, коли побачила подібні повідомлення у ЗМІ.

У зв'язку зі спалахом коронавірусу вона переїхала з улюбленої Варшави в село, де живе лише з кішкою. За словами Барбари Брильської, до неї заїжджає лише син, а з дому вона майже не виходить.

Барбара Брильська

– польська акторка театру та кіно. Популярність здобула завдяки ролі Наді Шевельової у новорічній комедії "Іронія долі, або З легким паром". З того часу вона знімалась переважно в польських режисерів.

Зараз Брильська рідко з'являється на екранах, весь вільний час вона приділяла онукам – Шимону та Якубу.