Як відомо, вагітна дружина принца Гаррі не прагне йти якомога швидше у декрет, тому на останніх місяцях вагітності активно відвідує світські заходи та є патроном чотирьох організацій. Під час кожного публічного виходу Меган Маркл не тільки демонструє вишукані вбрання, але й мотивує людей.

Читайте також: Дитина Меган Маркл заворушилась у її животі під час офіційного заходу: чарівне відео

Так, у місті Брістоль герцогиня Сассекська разом з чоловіком відвідали благодійну організацію One25, яка допомагає нужденним жінкам. У спакованих ланчах Меган Маркл побачила банани та вирішила написати мотиваційні слова. "Ти особлива", "Тебе люблять", "Ти сильна", – саме з такими посланнями від герцогині отримали пакунки представниці One25.


Меган Маркл писала послання нужденним жінкам / Twitter / @RoyalFamily

Зворушливий вчинок не оминули увагою користувачі мережі. Вони запустили кумедний флешмоб із назвою #bananamessages. На Instagram-сторінках з'явились десятки фото бананів, на яких виднілись написи. Деякі прихильники по-особливому насміхались з королівської родини, інші ж – послідували прикладу Меган Маркл. "Хто врятує світ?", "Не всі вони добрі", "Не схвалено королівською владою", "Ти лисий", "Ти рудий", "Гарного дня", "Чудова робота", – написали учасники флешмобу.