Герцоги Сассекські продовжують підкорювати світ стильними виходами та ніжними стосунками. Так, днями принц Гаррі та Меган Маркл відвідали відреставрований театр Bristol Old Vic, який розташований у містечку Брістоль.

Читайте також: Білий верх, чорний низ: Меган Маркл у стильному класичному образі відвідала важливу церемонію

На захід вагітна герцогиня вбрала ніжну сукню з кольоровим принтом. Вбрання не тільки підкреслило її живіт, але й додало легкості образу. Меган Маркл доповнила свій look зеленими чоботами на підборах.


Принц Гаррі та Меган Маркл у Брістолі / Twitter / @KensingtonRoyal

Однак не така стильна поява герцогині Сассекської найбільше запам'ятається британцям. Журналістам вдалось зафільмувати, як дитина Меган Маркл заворушилась у її животі. При спалаху камер було добре видно активність малюка, одразу після якої Меган Маркл ніжно обійняла його руками. Водночас принц Гаррі не помітив цього та продовжив уважно слухати екскурсовода в театрі.

Варто зазначити, що вагітна герцогиня Сассекська часто прикриває свій живіт руками або ж погладжує його. Експерти зазначали, що це може бути прояв материнського інстинкту і Меган таким чином захищає ще ненароджене маля. Та, мабуть, причина в іншому – дитина герцогів Сассекським може бути досить активною, тому зіркова матуся так її втихомирює під час офіційних виходів.


Вагітна Меган Маркл / Twitter / @KensingtonRoyal