Блогер та телеведучий Олексій Дурнєв інколи спілкується з російськими знаменитостями, про що він розповів російському опозиційному каналу "Популярна політика". Він зізнався, що листування з ними відбувається дивним чином.

Читайте також Даша Астаф'єва хоче "начистити морду" Регіні Тодоренко, яка відмовчується у Москві

Як російські зірки видаляють повідомлення

Дурнєв не назвав імена тих медійних особистостей, з якими листувався. Однак черед них були відомі коміки й музиканти.

Один із них писав мені, коли бачив, що я читаю повідомлення, які складаються з одного речення. Він мені написав, наприклад: "Нам дуже погано, ми з дружиною постійно плачемо. Я відкриваю це повідомлення, він бачить, що я прочитав, і видаляє. Я йому щось відповідаю, він наступне мені надсилає, бачить, що я прочитав, і знову видаляє,
– розповів Олексій.

Блогер додав, що всі повідомлення одразу ж видалялися після того, як він їх прочитав, навіть якщо вони не були надто таємними: "Там просто з розряду: "Я не знаю, що робити". Стирає. "Я б хотів поїхати, але не знаю як". Стирає".

Про Регіну Тодоренко

Олексій Дурнєв також знову присоромив одеситку Регіну Тодоренко, яка мовчить про правду в Україні.

Вона десь на день п'ятий – шостий (війни в Україні) виклала сторіз з вибором: що б її підписники хотіли обрати – майстер-клас із фінансів або розбір її гардеробу. Це в той момент, коли в Одесі пам'ятник Дюку обклали мішками з пісками та замінували пляжі. В Одесі до того ж продовжують жити її батьки,
– підкреслив блогер.

Чоловік додав, що після такого ставлення до трагічних подій в Україні Регіну Тодоренко не чекатимуть в Україні.

"Якщо через кілька років один з телеканалів вирішить, що все вже якось призабуто і час запросити Регіну Тодоренко як телеведучу, можу абсолютно точно сказати, що це буде помилка і для каналу, і для Тодоренко. Я не хочу, щоб це виглядало погрозою, але думаю, що після нашої перемоги ми модернізуємо наше законодавство, завдяки чому можна буде дати правову оцінку її вчинкам", – підкреслив Олексій Дурнєв.