Панні Анна – одна з тих, хто вижив у розтрощеному дронами будинку. Її врятували з-під завалів на третьому поверсі. Фото бабусі Олександра Вишневського запостив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, і воно тут же облетіло мережу. Зірковий онук пані Анни публічно подякував ДСНСникам і розповів, що за дві години пошуків пережила його родина.

Читайте також Ведучий Єгор Гордєєв показав свій будинок у Києві, який мало не розтрощив дрон-камікадзе – фото

Бабусю ведучого Вишневського врятували з-під завалів у Києві

На фото моя бабуся, яка вже, мабуть, відоміша за мене! Сьогодні російський дрон-камікадзе майже повністю зруйнував її будинок. Я дякую Богу, що вона залишилась жива! Дякую усім рятувальникам і службам, що допомогли їй,
– написав Олександр Вишневський.

"Останні дві години подій наша родина не дихала. Ми могли тільки чекати, займаючись хоч чимось, щоб відволікатись від усього жаху, що ліз у голову", – додав він.

У коментарях ведучого підтримали товариші з шоу-бізу – Володимир Остапчук, MamaRika, Даша Трегубова та інші:

  • Lida Lee: "Саша. Ми обов'язково переможемо";
  • Марічка Падалко: "Здоров'я бабусі";
  • Юлія Саніна з The Hardkiss: "Тримайтеся. Бабусі швидкого відновлення";
  • Ivan Navi: "Друже, тримайся";
  • Олександр Скічко: "Дякувати Богу";
  • Анна Добриднєва: "Тримайся".

Сам Олександр Вишневський нагадав, як важливо спускатися в укриття після виття сирен, і наголосив, що "тривожна валізка" повинна бути напоготові в кожного.

Друзі, будьте уважні, не нехтуйте сигналами тривоги, зробіть все необхідне, щоб можна будо відреагувати на ситуацію в моменті – повний бак, тривожна валіза,
–закликав ведучий.

До теми "Хай засунуть собі в ср*ку": зірковий бомонд емоційно реагує на атаку Києва дронами-камікадзе

  • Через атаку дронів-камікадзе на Київ загинуло 5 людей – 59-річна жінка, чоловік, літня жінка, тіло якої знайшли лише вдень 18 жовтня, та молода сім'я, яка чекала на дитину. Віка, яка працювала сомельє в Goodwine, була на 6 місяці вагітності. Її знайшли в обіймах чоловіка Богдана.
  • 19 мешканців вдалося врятувати. Пошуково-рятувальні роботи на завалах будинку тривають. ДСНСники працюють з іншими службами – розбирають уламки будівлі та вивозять сміття.