Вони наголосили, що дійшли згоди у всіх питаннях. І незабаром оголосять чи це перемир'я, чи офіційне припинення співпраці.

Цікаво Антон Вельбой засвітив свою кохану у соціальних мережах: ніжні фото

Антон Велбой і Papa music вирішили конфлікт

Вони заявили, що дійшли згоди у питаннях завершення співпраці. Водночас додали, що всіма подробицями поділяться вже зовсім скоро.

З радістю повідомляємо, що лейбл Papa Music і Вельбой дійшли згоди та розв'язали всі питання. Перемир'я чи офіційне припинення співпраці? Рішення незабаром з'явиться на офіційних сторінках лейблу,
– зазначили в продюсерському центрі.

Скандал між Papa Music та Велбоєм

  • У грудні співак долучився до продюсерського центру Papa Music. Однак вже у квітні він несподівано заявив, що припиняє співпрацю.
  • Згодом один із засновників лейблу Євген Тріплов пояснив, що весь творчий контент, створений під час співпраці, по праву належить продюсерському центрі.
  • Так, у результаті рішення артиста достроково розірвати контракт Wellboy тепер зобов'язаний виплатити значну суму у 2 мільйони доларів до 2028 року. Невиконання цього фінансового зобов'язання призведе до поганих наслідків, включаючи заборону на використання виконавцем сценічного імені та здатності виконувати свої треки.
  • Водночас Антон попри заборону, продовжує виконувати свій репертуар зі старих пісень. У відповідь на таке ігнорування юридичні представники лейблу ретельно зібрали докази, що підтверджують ці випадки, і говорили, що готові розпочати судовий процес.