Актриса опублікувала декілька атмосферних кадрів на особистій сторінці в інстаграмі. Вона показала сина, якого народила у вересні 2020 року, та замилувала мережу його новорічним образом.

Читайте також Найголовніше – Святвечір: Анна Салівачнук розповіла про різдвяні традиції своєї сім'ї

Новорічні фото сина Анни Саліванчук

Знаменитість разом із синочком позувала в новорічній фотосесії в атмосферній студії. Вона одягнула нащадка у костюм Санта Клауса, чим підкорила шанувальників. Акторка ніжно обіймала сина і цілувала його. Вона отримує неабияке задоволення від материнства і не приховує цього.

Сама Саліванчук для зйомки обрала теплу сукню молочного кольору, волосся заплела у красиву зачіску, а на обличчі зробила макіяж з червоною помадою на губах.

Для перегляду фото гортайте праворуч

У дописі зірка поділилася, що у її сім'ї, особливо діти, обожнюють поцілунки та обійми. Також Анна розповіла декілька фактів про те, чому поцілунки корисні для людей.

Цікаві факти про поцілунки

  1. Є наука, яка досліджує поцілунки – філематологія.
  2. Губи людини в 200 раз дошкульніші за кінчики пальців.
  3. Під час поцілунку виробляється хімічна речовина дофамін. Цей гормон впливає на ті самі частини головного мозку, що й кокаїн, і викликає сильне відчуття ейфорії.
  4. Поцілунок провокує вироблення "гормону любові" – окситоцину. Окрім відчуття радості він також сприяє виникненню прив'язаності.
  5. Під час поцілунку в людей пришвидшується серцебиття і в мозок потрапляє більше кисню. Все це завдяки викиду адреналіну.
  6. Поцілунки знижують рівень "гормону стресу" – кортизолу і змушують людину відчувати себе у безпеці.
  7. Існує ескімоський поцілунок – дотик носом без участі губ.
  8. Пацієнти, яких регулярно цілують родичі і кохані, одужують швидше, ніж "неціловані" хворі.
  9. Згідно з дослідами вчених, поцілунок здатен підняти настрій на весь день і позбавити від стресу та безсоння.