6 січня в Україні розпочинається один із найказковіших періодів у році – різдвяні свята. У ці дні сім'ї об'єднуються, усі збираються за Святою Вечерею, колядують та насолоджуються часом, який проводять разом. На особистій сторінці в інстаграмі акторка Анна Саліванчук опублікувала допис, у якому розповіла про традиції святкування у своїй родині.

Читайте також Яку традицію в Новий рік Ілона Гвоздьова вперше порушила за багато років

Традиції святкування Різдва в сім'ї Анни Саліванчук

Актриса розповіла, що традиції Різдва та Святвечора у її сім'ї не є якимось унікальними, але все-таки вона старається зберігати їх і передати дітям.

У цей день вся сім'я має бути вдома. Не можна сваритися і краще примиритися з тими, на кого є ображені,
– написала в публікації Анна.

Знаменитість додала, що на святковому столі обов'язково є кутя. Її колись називали "багатою", оскільки окрім неї готували ще 11 пісних страв, серед яких обов'язково мали бути борщ, риба, гриби, вареники з фасолею та капустою, картопля та узвар. Саліванчук зазначила, що старається щороку зберігати цю традицію.

Найурочистіший момент цього дня – Свята Вечеря, яка починається з першої зірки. Що ще? Звісно ж, що колядки. Сама співаю і навчаю дітей. Такі традиції точно не можна забувати. Це наша історія та цінності українського народу. Які, до речі, унікальні!
– наголосила Анна.