Акторка присвятила допис в Інстаграмі Всесвітньому дню біженців, аби привернути увагу світу до цього. В добірці світлин акторка показала моторошні кадри з України.

До теми Пропагандисти поширили фейк про ізраїльський паспорт Олени Зеленської: на фото купу помилок

Зокрема, Джолі показала фото дівчинки з Бучі, де загарбники вчинили звірства під час окупації. Маленька українка позувала у вишиванці та тримала в руках іграшки.

Також Джолі показала світлини затоплення після підриву Каховської ГЕС, на яких було село Афанасіївка Миколаївської області. На знімку українці в рятувальних жилетах пливли на надувних човнах, рятуючись від затоплення.

Щоб переглянути всі фото, гортайте праворуч:

Біженці — це люди, які втекли від війни, насильства, конфлікту чи переслідувань і перетнули міжнародний кордон, щоб знайти безпеку в іншій країні. Перш за все, вони пережили найгірші та найекстремальніші ситуації на Землі. Вони заслуговують нашої поваги,
– заявила акторка.

Вона попросила людей знайти одну хвилинку, щоб подумати про понад 100 мільйонів людей, які є біженцями.

В добірці Анджеліна Джолі також показала світлини з Палестини, Сирії, Бангладеш та Південного Судану.

Нагадаємо, коли голлівудська акторка не вперше підтримує Україну у війні. Кілька тижнів тому зірка закликала допомагати Україні та показала кадри з нашої країни, які нікого не залишать байдужими.

А в травні 2022 року Анджеліна Джолі особисто приїздила до України. Вона відвідала Львів, де поспілкувалася з українськими дітьми, та навіть ховалася з бомбосховищі під час повітряної тривоги. Після цього вона ще більше захопилася українцями та не припиняла свою публічну підтримку України.