Жінка переконана, що колишній чоловік не любить дитину, адже майже не проводить час з нею. Чоловік, як розповіла Леус, навіть відмовився оплачувати дитячий садок. За її словами, в Андрія "є якісь питання" саме до неї, а не до дитини.

Не пропустіть Навіть зовні це видно, – дружина Зеленського розповіла, як він змінився за час великої війни

Рішення останнього суду з Джеджулою

Колишня дружина Андрія поділилася, що він "не хоче нічого робити, але хоче бути батьком". І з дитиною чоловік хоче бачитись лише в ті дні, коли йому зручно. Як розповіла Юлія, це з неділі після обіду до обіду середи. Водночас жінка поділилася, що за час, коли вона з дитиною була в Києві, Джеджула лише по дві години гуляв з донькою. Крім того, Леус пояснила, що колишній чоловік не переймається про те, чи є в його доньки що поїсти, чи як вона себе почуває, коли хворіє.

Якби він її любив, він думав би про неї, а не про те, як зробити мені на зло,
– наголосила Юлія.

Попри це Андрій Джеджула щомісяця виплачує аліменти на доньку. За словами його колишньої дружини, ця сума становить 10 тисяч гривень на місяць.

До того ж з'ясувалося, що Андрій хоче, аби донька один день народження проводила з ним, а інший з мамою. Так само з Новим роком та іншими святами.

Юлія розповіла, що всі вищезазначені умови затвердив суд.

Рішення суду
Рішення суду / Скриншот з відео

Рішення суду
Рішення суду / Скриншот з відео

Батько моєї дитини навіть на відстані не дає нам спокійно жити. Вже дійшли до крапки, що просто невиносимо це все терпіти,
– підкреслила Леус.

Юлія зауважила, що з огляду на графік проведення часу з дитиною, вона впродовж "15 років має бути прикута до місця проживання" батька своєї доньки. Так, жінці з дитиною доведеться повертатись з Варшави у Київ, оскільки з неділі до середи Андрій має проводити час з Аделіною.

"Він знайде якусь, щоб сиділа також з дитиною, але я впевнена, що не він буде з нею. Він буде так само тільки на камеру і поїхав. Все. Я не буду знати, що моя дитина робить, що з нею. Вона ще навіть не розмовляє. Як суд міг таке вирішити, я просто в шоці. Де правосуддя зараз. На мою думку, це зовсім несправедливо", – сказала модель.

Таке рішення суду не влаштовує Юлію, тож вона наголосила, що буде подавати апеляційну скаргу.

Інтерв'ю з Юлією Леус: дивіться відео онлайн