Анастасія Приходько розповіла, що треті пологи, як і перші, були дуже важкими. Протягом усієї вагітності жінка постійно хвилювалася за себе та за малюка.

Читайте також Можу й вдарити, – Анастасія Приходько відверто розповіла про стосунки з Костянтином Меладзе

Анастасія Приходько склала заповіт

Артистка пригадала, як на 5-ому місяці вагітності плакала, закрившись у ванній: "Того дня я склала заповіт, про який нікому не сказала, навіть чоловікові. Просто залишила нотаріусу його номер і сказала: "Якщо я помру, ви знаєте, що робити". А в голові постійно були думки: "Мені 33, в мене треті пологи, а раптом у мене не вийде, а раптом щось піде не так, а якщо в мене не вистачить сил, я залишу двох своїх дітей бех мами". Було дуже страшно".

Анастасія зізналася, що цей страх переслідував її з того моменту, коли вона дізналася про вагітність. Хвилювання викликала й ситуація з коронавірусом, від якого помирають тисячі людей. І це був якраз той період, коли Приходько відновлювалася від історії з політичною кар'єрою. Творчість була на паузі, а з малюком на руках будь-що важко робити. Страх посилювався, виконавиця перестала бачитися з людьми і приховувала свій стан від всіх.

"Того дня, закрившись від старших дітей, я плакала та молила Бога, щоб він вберіг нас і зберіг нашу сім'ю здоровою. І саме в той момент я почула бажані перші поштовхи малюка. Мені здалося це справжнім провидінням. Ні, мій страх нікуди не дівся до пологів", – поділилася Анастасія.

Пологи були важкими. Так само як і найперші. Мені було дуже боляче та страшно, я плакала, сварилася. Але тепер у мене є мій син Лука! В житті мені його дуже не вистачало! Я взагалі не уявляю, як ми раніше жили без нього,
– наголосила Приходько.

Зіркова матуся додала, що вирішила поділитися цими глибокими переживаннями, бо вагітність буває різною. Часто вона саме така, як була в неї: з переживаннями, страхами, кризами. І це нормально. І жінки долають це, коли беруть на руки свого малюка, який вартує всього того, через що проходять жінки на шляху до материнства.