Настав той день, про який багато хто мріяв. Ще з початку грудня люди прикрашали свої домівки до зимових свят, адже цього року по-особливому хотілося, щоб вони прийшли якомога швидше. Не є винятком і знаменитості. У той час, як більшість зірок вже показала свої ялинки, артистка Alyosha опублікувала фото, де позує біля вічнозеленої красуні лише напередодні Нового року. Милий кадр виконавиця поширила на особистій сторінці в інстаграмі.

Дивіться також Перший сніг доньки: Alyosha показала зимову прогулянку з донькою – фото

Alyosha біля ялинки

Народна улюблениця позувала біля красивої ялинки, яка сяяла кольоровими вогниками, та робота-пилососа. Alyosha щиро усміхалася та насолоджувалася моментом.

Для домашньої мініфотосесії артистка обрала спортивні шорти та білий світшот з червоними смугами. Також бачим на знаменитості рожеві шкарпетки. Волосся Alyosha зібрала у високий пучок, а на обличчі зробила легкий макіяж, підкресливши погляд. Довершила look великими сережками-кільцями.


Alyosha позує вдома біля ялинки / Instagram / @alyoshasinger

За акаунтом співачки стежать 417 тисяч користувачів мережі. Підписники активно коментують публікацію, вітають Олену з прийдешніми святами і висловлюють їй компліменти.

  • Гарно виглядаєте!
  • Ти неймовірно гарна!
  • Щастя вам у 2021 році!
  • Добра вам і вашій сім'ї! Здоров'я діткам!