Новий трек артистів увійшов в альбом GALAS, який реп-виконавиця презентує вже 9 квітня. Платівка вийде за підтримки лейблу Def Jam Recordings. Пресслужба виконавиці повідомила, що випустити альбом Alyona Alyona планувала ще рік тому, однак через COVID-19 плани дещо змінилися. Альбом складатиметься з 15 треків, серед яких можна буде почути колаборації з KRUTЬ, MONATIK, а також музикантами з Німеччини, Мексики та Америки.

До слова "Жах і гидота": екссолістку YUKO розкритикували за дебютний кліп

Новий кліп Alyona Alyona

У новому відеокліпі режисер показав історії дідуся-ельфа, який проміняв життя у вічно галасливому місті на ліс; вільної художниці, яка споруджує скульптури з екскрементів; утриманки, яку заможний бізнесмен схиляє до диких сексуальних фантазій. На думку знімальної команди, це ще не найбожевільніші персонажі, яких могли побачити глядачі у популярному шоу "нульових" – "Вікна". Одну з головних ролей кліпу – ведучого шоу – виконав шоумен Анатолій Анатоліч.

Бути молодим в наш час – постійний стрес. Як вижити в такому світі? Трек народився в мені, витиснутій як лимон, в тому місці, яке по суті мало б заряджати та надихати. Треба випускати пар, але мозок горить і з нього йде дим... Мені сподобалася ідея режисера: вмістити це в сюжет шоу, типового та примітивного, і розкрити її через те, що відбувається на екранах глядачів,
– розповіла Alyona Alyona.

Зйомки кліпу відбувались в андеграундному нічному клубі, всередині якого є студія для ток-шоу. А сам заклад розміщений в бомбосховищі, побудованому ще за часів СРСР.

Alyona Alyona і Zabson – Dym: дивитись відео онлайн

Реакція шанувальників

  • Alyona Alyona як завжди на висоті високій… Дякую за кач, дякую за якість.
  • Ого, пан поляк підірвав! Потужний трек.
  • Крута колаборація!
  • Alyona Alyona дала тягла Анатолічу, а Уля Станіславська все бачила. Що це, якщо не лайк?
  • Пісня бомба. Alyona Alyona – крута. Колаба – бомба.
  • Ось це я розумію! Виходьте на європейський ринок!
  • Це бомба! Потужний реп, неймовірна енергія і біт. Alyona Alyona, дякую за український продукт.
  • Отака Alyona Alyona мені до вподоби, з агресивним репом. Є-є-є, всім реп!