В ефірі програми "Сніданок з 1+1" Alyona Alyona зазначила, що коментарі хейтерів її не зачіпають, а от ціль цього фото та інших порадій – "показати, наскільки в Україні дійсно є багато подвійних стандартів".

До слова Alyona Alyona прикрила голе тіло українським прапором: чому фанати за це розізлились

По-перше, я не хотіла нічиї почуття образити. А по-друге, ці люди живуть у своїй маленькій капсулі такого патріотизму, любові до України і ніколи не були на Майдані і не бачили, що у будь-якому сувенірному магазині продаються труси з прапором України, чим це не паплюження? Для мене це подвійні стандарти. Я говорю про важливі речі,
– наголосила Alyona Alyona.

Вона додала, що вона далі хоче про це говорити і не збирається зупинятись: "Ми зробили галас, вийшов альбом Galas і далі галасу буде ще більше", – підкреслила співачка.

Реакція Alyona Alyona на фото в прапорі


Alyona Alyona одягнула прапор на голе тіло / Скриншот з інстаграму реперки

Щодо самого образу Lizzo, то українська виконавиця додала, що для неї американка є взірцем і вона слідкує за її діяльністю вже багато років. Вона каже, що обрала саме таке фото, тому що воно їй близьке, адже вона, як і Lizzo, переживає за свою країну і плекає її.

Для мене ця фотографія, по-перше, мала великий фідбек у моєму серці, тому що це гарно, по-друге, вона провокативна. Тобто увага буде привернута. Мій меседж почує більше людей. Якщо хтось з них образиться, вибачте, я не хотіла вас образити. Але якщо 30% образяться, то 70% – почує цей меседж,
– підсумувала Alyona Alyona.

Кого ще спародіювала "голими" знімками реперка?

  • Надю Дорофєєву;
  • Бейонсе;
  • Майлі Сайрус.