У день 50-річчя. Аліса Мілано приміряла домашню футболку бейсбольного клубу "Нью-Йорк Янкіз" та зручно вмостилась на дивані. Вона не зробила жодного макіяжу чи зачіски, аби показати, якою красивою може бути жінка у будь-якому віці.

Читайте також "Стану дідусем": Ахтем Сеітаблаєв, якому виповнилося 50 років, розповів про поповнення в родині

Це 50. Без фільтрів. Без ефектів. Без будь-якого макіяжу. Я проведу цей день так само, як і щодня. Я багато рухатимусь, багато любитиму, буду корисною і чекатиму на благословення. Я щаслива бути тут. Прямо тут. Зараз. Попереду ще багато цікавого! Дякуємо за всю вашу підтримку та привітання. Далі буде,
– щиро написала Аліса Мілано.


Аліса Мілано святкує 50-річчя / Фото з інстаграму акторки

Реакція мережі

У коментарях до знімка фанати засипали акторку приємними коментарями та зазначили, що вік не підвладний їй. Серед них було чимало зіркових колег та друзів акторки:

  • "З днем народження!!!";
  • "Чудова. Бажаю вам усіх благ протягом наступних п’ятдесяти!";
  • "З днем народження! Ти маєш чудовий вигляд";
  • "Тобі 50!!! Як так? У тебе все ще дитяче обличчя, гарне";
  • "З днем народження, Аліса!!! Багато з нас відчувають, що ми "виросли" з вами. Ви ніколи не припиняли показувати нам, як бути собою. І тепер я в захваті від того, що мені 50 з тобою! Я кажу абсолютно щиро: я ніколи не почувалась сильнішою, сміливішою, задоволенішою і красивішою, ніж цього року, відколи мені виповнилося 50 у липні";
  • "Найщасливіший день народження. Добре прожите життя в 50. Крім того, ти виглядаєш на 12!".

Зазначимо, що за свою кар'єру у кіно Аліса Мілано народилась у Брукліні в сім'ї американців італійського походження. Прославилась ролями Саманти Міселлі в серіалі "Хто тут бос?", Дженіфер Мачині в телесеріалі "Район Мелроуз" та Фібі Галлівел в серіалі "Усі жінки — відьми". Жінка є послом доброї волі ООН та підтримала Україну у час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Мілано є також активним прихильником PETA та сповідує вегетаріанство. Жінка вдруге одружилась зі спортивним агентом Девідом Багліарі, від якого народила сина і доньку.