Подружжя приголомшило прихильників. Пара не зізнавалася, що очікує на народження шостої дитини і лише після появи малюка на світ поділилася спільною світлиною.

Читайте також Шоумен Андрій Джеджула вдруге став батьком: фото

Фото Гіларії Болдвін з дітьми

Жінка позувала на ліжку разом із усіма дітьми, які мило усміхалися на камеру. У вересні 2020 року вона після двох викиднів народила сина, який на фото лежить поруч із нею. Також бачимо крихітку, яку Гіларія ніжно обіймає та з усмішкою дивиться на неї.

Наразі невідомо, хто народився у пари – хлопчик чи дівчинка. Малюк зображений на знімку у рожевому одязі, проте офіційно подружжя наразі не оголосило стать шостої дитини.

У підписі до публікації Болдвін написала цифру 7 та додала смайлик у вигляді червоного сердечка. Зазначимо, що для актора ця дитина вже сьома, оскільки він ще має доньку від попереднього шлюбу з Кім Бейсінгер.


Гіларія Болдвін з дітьми / Фото з інстаграму Гіларії Болдвін

Що відомо про дітей та викидні у Гіларії Болдвін

  • Окрім новонародженого малюка подружжя виховує ще п'ятьох дітей – одну доньку та чотирьох синів.
  • Навесні 2020 року Алек та Гіларія оголосили, що втратили дитину. Майже через пів року жінка дізналася, що знову вагітна. Пара очікувала на появу донечки в жовтні 2019 року, проте серце крихітки зупинилося під час вагітності Болдвін.
  • У квітні 2020 року закохані зізналися, що знову очікують на появу малюка. Цього разу все пройшло без ускладнень й у вересні Гіларія народила сина.