Відомий американський актор Алек Болдвін виховує дитину від колишньої Кім Бейсінгер та ще 6 малюків від дружини Гіларії Болдвін. Днями вона сповістила, що їхню сім'ю знову чекає поповнення

Читайте також Джамала вперше показала синів, яких вивозила до Туреччини під вибухи: теплі фото

Алек і Гіларія Болдвін усьоме стануть батьками

Про сьому дитину в родині повідомила Гіларія.

"Після багатьох злетів і падінь за останні кілька років ми маємо приголомшливий підйом і величезний сюрприз: цієї осені з'явиться ще один Болдвініто. Ми були майже впевнені, що наша сім'я була повною, і ми дуже задоволені цим сюрпризом. Наша нова дитина – дуже яскрава пляма у нашому житті. Благословення та подарунок у такі невизначені часи", – поділилась вона.

Зіркова дружина опублікувала відео, в якому показала реакцію дітей на новину про поповнення. Наразі невідома стать майбутньої дитини.

Як сім'я Болдвін реагувала на звістку про малюка:

Алек Болдвін застрелив українку

  • На зйомках вестерну "Іржа" актор Алек Болдвін вистрелив з реквізитного пістолета й застрелив операторку – 42-річну українку Галину Гатчінс. Жінку не вдалося врятувати.
  • У трагедії звинуватили майже кожного, хто був до цього причетний: "недосвідчена та зелена" зброярка, помічник режисера.
  • Сам Алек Болдвін рішуче заявляв, що не наставляв на Гатчінс пістолет і не натискав на курок. Він не вважає, що винен у трагедії.
  • Спершу батьки Галини Гатчінс не звинувачували Алека Болдвіна в смерті доньки, але потім все-таки вирішили судитися з ним та творцями фільму: "Якби він не стріляв, вона б не померла".

До теми – Алек Болдвін під час зйомок застрелив операторку з України: дивіться відео 24 канал