Про це він розповів у подкасті Hollywood Raw. Американський актор Саймон Рекс зазначив, що до нього звернулись одразу кілька таблоїдів та пропонували 70 тисяч доларів за ексклюзивне інтерв'ю про роман з Меган Маркл, якого насправді не було.

Читайте також: Герцоги Сассекські відреагували на пандемію коронавірусу: Це момент прояву людського духу

Між нами нічого не було. Ми ніколи навіть не цілувалися,
– заявив Саймон Рекс.

Як саме журналісти знайшли контакти, чоловік не розповів, однак додав, що він зацікавив ЗМІ після інформації про побачення з герцогинею Сассекською. Проте, як переконує Саймон Рекс, це і побаченням назвати було складно, бо вони з Меган Маркл просто пообідали після телешоу.

"Одного разу ми зустрілись, але це зовсім не було схоже на побачення. Я просто познайомився з нею на телешоу, і ми разом пообідали. От і все. Коли про це стало відомо, кілька британських таблоїдів запропонували мені гроші, щоб я збрехав, що ми нібито переспали. Я відмовився, тому що вважаю, що я не маю права брехати і ганьбити королівську сім'ю", – розповів Саймон Рекс.

Як відомо, ще в жовтні 2019 року принц Гаррі подав до суду на власників таблоїдів Тhe Sun і Daily Mirror. У позові герцог Сассекський звинуватив журналістів у незаконному прослуховуванні його телефону та доступі до голосових повідомлень, що порушує його права людини.

Згодом до "війни" з пресою долучилась і Меган Маркл. Вона звернулась до суду, звинувативши британський таблоїд Mail on Sunday і його видавця Associated Newspapers в неправомірному втручанні в її життя. Видання опублікувало листи герцогині з батьком, що порушило політику конфіденційності королівської родини.

Ми віримо в свободу ЗМІ і об'єктивну, правдиву журналістику… Але моя дружина стала однією з нових жертв британських таблоїдів, що розпалюють кампанії проти приватних осіб, не думаючи про наслідки,
– заявив принц Гаррі.

Журналісти назвали такі дії герцогів Сассекських тиском на їхню роботу та відстоюють свої права у суді.