Адель змогла побити рекорд Пінк, Ріанни, Мадонни, Дайдо і Емі Вайнхаус, очоливши чарт Британської асоціації виробників фонограм (BPI). Окрім звання найбільш продаваної артистки, другий альбом Адель "21" вважається найуспішнішим альбомом, створеним жінкою за останні 20 років.

Варто прочитати Адель – 32! Історія успіху найбагатшої британської співачки, яка завоювала серця мільйонів

"Не дивлячись на те, що способи, якими фанати насолоджуються музикою, постійно розвиваються, альбом залишається центральним у самовираженні артистів і в розумінні шанувальниками того, що повинен сказати виконавець", – заявив виконавчий директор BPI Джефф Тейлор.

Що відомо про альбом "21" Адель?

Платівку визнали найкращим альбомом 2011 року за версіями журналів Billboard і Rolling Stone. За неї Адель отримала премію Греммі як найкращий альбом року. Також альбом два роки поспіль (у 2011 і 2012) ставав найкращим в США (раніше це вдавалось зробити тільки альбому Thriller Майкла Джексона (у 1983 і 1984). У 2015 році журнал Billboard назвав "21" найкращим альбомом всіх часів у США.

Зазначимо, що в знаменитий альбом "21" Адель входили такі хіти:

 1. Rolling In the Deep
 2. Rumour Has It
 3. Turning Tables
 4. Don't You Remember
 5. Set Fire to the Rain
 6. He Won't Go
 7. Take It All
 8. I'll Be Waiting
 9. One and Only
 10. Lovesong
 11. Someone Like You
 12. I Found a Boy

Слухайте альбом Адель "21" онлайн:

Варто додати, що Адель у 2020 році також стала найбільш прослуховуваною зіркою за версією Billboard. Після неї найбільше слухали пісні таких зірок, Тейлор Свіфт і Вітні Х'юстон. Її альбоми загалом були на першому місці 34 тижні.