На сцені "Голосу країни" дівчина заспівала пісню Леонарда Коена Hallelujah. Проникливе виконання молодої артистки одразу розвернуло крісло Святослава Вакарчука, а згодом усіх трьох інших суддів – Надю Дорофєєву, Олю Полякову та Потапа.

Зверніть увагу Голос країни 12 сезон 3 випуск: повернення фіналіста дитячого "Голосу" та виступ доньки Меладзе

Українські судді засипали компліментами дівчину навіть після того, коли дізнались, що вона донька знаменитого російського продюсера.

"Це класний трамплін для того, щоб вийти з тіні батька. Момент почати власне творче життя. Я знаю, що твій тато тобою дуже пишається", – Потап.

"Коли ти співала, було дуже чути, що ти хвилюєшся. Але ті мелізми, які ти робила – це було дуже-дуже круто. Я розумію, якби ти не так хвилювалась, це було би ще краще. Але ти знаєш, у тебе такий тембр, ти така красива! Я тебе вітаю, ти вже в "Голосі", – Полякова.

Мені так імпонує, наскільки ви скромна людина, наскільки ви зворушлива дівчина. Я хочу сказати, що автор пісні, коли писав її, зробив 80 варіантів тексту. І я от дивлюсь на вас і відчуваю, що ви готові і 200 разів робити все, щоб бути на такій великій сцені, як "Голос країни". У вас сьогодні 4 "так". Ви звучали мов янгол для мене,
– Дорофєєва.

"Ліє, ваш батько написав багато гарних пісень, і я це дуже шаную. Але коли я слухав вас у крілі, я точно не знав хто ви. Мене це не цікавило. Я просто почув ваш тембр і мені було всеодно – звідки ви, скільки вам років, як ви виглядаєте. Я просто почув у вас музику. Для мене буде великою радістю, якщо ви будете у моїй команді", – Вакарчук.

Лія Меладзе на "Голосі країни": дивіться відео онлайн

Вибір Лії

Дівчина після довгих вмовлянь у суддів вирішила піти в команду Дорофєєвої. Суддя була щаслива, що її команда поповнилась такою талановитою учасницею, тому радісно провела Лію за лаштунки, де на неї чекали вже друзі.

У відеощоденнику "Голосу країни", Лія розповіла, що почала займатись музикою ще з 10 років. Вона завжди мріяла про велику сцену.

Все життя дуже хотіла на сцену, щоб бути почутою. Мені завжди було дуже важливо, щоб люди знали, що я відчуваю. Спочатку я хотіла співати, щоб привернути увагу своїх рідних, але потім зрозуміла, що хочу писати музику для себе. "Голос країни" – це логічний початок мого творчого шляху,
– зазначила донька Меладзе.

Варто зазначити, що Лія Меладзе є середньою донькою у Констянтина та його першої дружини Яни. У неї також є старша на чотири роки сестра Аліса та на рік молодший брат Валерій. Зараз батьки дівчини розлучені, а сама дівчина проживає у Києві. Констянтин Меладзе живе у Росії зі своєю другою дружиною Вірою Брежнєвою.