Відколи Олена Усенко почала активну сольну кар'єру, вона змінила імідж. Її волосся стало рудим і коротким, хоча раніше було русим та довгим. На запитання, чи це було звичайним збігом, що вона стартувала як співачка в новому амплуа, Олена зізналась, що все залежало від мами.

Повна розмова з Усенко тут "Майбутнє будемо робити саме ми": інтерв'ю з Оленою Усенко – представницею Дитячого Євробачення

Насправді я дуже давно хотіла перефарбуватися в рудий колір, але мама не дозволяла. Хоча сама почала фарбуватися в рудий ще в школі. Я дивилася на маму й теж хотіла, а потім зрозуміла, що це буде мені личити, так я почуватимусь собою. Я таки вмовила маму, і була дуже щаслива. Так само як і зараз,
– заявила дівчина.


Яскрава Олена Усенко / Фото Валентини Поліщук, 24 канал

Також ми поцікавились в Усенко, чому вона раніше виступала під псевдонімом ELLEN, але на Дитяче Євробачення поїде як Олена Усенко.

"У мене ніколи не було чіткого псевдоніму, просто я вирішила себе так назвати, коли випускала пісню. Я завжди виступала під своїм іменем – Олена Усенко. Тому й на Дитяче Євробачення я поїду як Олена Усенко. І, думаю, у майбутньому в мене не буде псевдоніму. Мені дуже подобається моє ім'я", – додала артистка.

Олена Усенко їде на Дитяче Євробачення: відео 24 каналу