Ексклюзивний фотозвіт з весілля доньки виконавця опублікували в російському виданні HELLO!.

Як розповів Валерій Меладзе, він досі не вірить, що його донька, яка 25 років тому народилася в гуртожитку Миколаєва, матиме таке вишукане весілля.

Читайте також: Джамала різко відповіла Меладзе на критику виступу O.Torvald

За словами нареченої, Інга і Норі разом вже більше десяти років. Вони познайомилися під час навчання в школі King's Ely в Кембриджі, а потім разом вступили до Оксфордського університету, де Норі закінчив магістратуру, а Інга захистила диплом за спеціальністю "психологія".

Пам'ятаю, як в 15 років я поїхала вчитися в Лондон. Мені було страшно, і я весь час говорила батькам, що не зможу без них і скоро повернуся в Москву. Але незабаром у мене з'явилися друзі, а потім я зустріла Норі, і життя в Англії стало набагато краще,
– пригадала щаслива дівчина.

Знайомство батьків з потенційним нареченим відбулося в Новий рік, де на наступний день вони всією сім’єю прийшли підтримувати Валерія Меладзе на новорічному концерті. Пропозицію руки і серця Норі зробив Інге 2 роки тому. Ще в січні Інга і Нори розписалися в Кембриджі, а саме свято перенесли на осінь.

Саме ж весілля пара вирішила відзначати в рідному місті мами нареченого – Марракеші, де Інга отримала пропозицію руки і серця.

Ми подумали, що для наших гостей з Англії і Росії місцевий колорит буде цікавим. Більшість весіль, на яких я була присутня, були надмірно пафосними і офіційними, і гостям було нудно. Ми задумали зробити так, щоб всім було весело і цікаво,
– поділилася Інга.

Як розповіли у виданні, весільна церемонія проводилась на трьох мовах – на англійській, російській та арабській, а також була схожа на театральну постановку. Друзі Норі виконали пісню, мама Інги Ірина Меладзе прочитала уривок з "Вечорів на хуторі біля Диканьки", а Марш Мендельсона було вирішено замінити на "Арабський танець" з "Лускунчика" Чайковського.