Відомо, що прониклива пісня Time Waits For No One, яка дослівно перекладається як "Час не підвладний нікому", була записана ще за п'ять років до смерті Фредді Мерк'юрі – у 1986 році. Автором треку став фронтмен популярного у 60-ті гурту Dave Clark Five Дейв Кларк і хіт повинен був увійти в альбом Time, але цього так і не сталось.

Читайте також: Пісню гурту Queen визнали найпопулярнішою композицією ХХ століття: цікаві деталі

Тоді ж пісня супроводжувалася багатоголосим бек-вокалом у поєднанні з клавішними та ударними. Запис було загублено і впродовж останніх 10 років Кларк шукав композицію посеред записів з репетицій. У 2017 році музикантові вдалось відшукати демозапис Time в своєму архіві, після чого з'явилась ідея відродити раніше невиданий хіт у новому звучанні – нічого, окрім сольного вокалу і клавішних Майка Морана, якого він запросив для створення оновленого хіта.

Щодо відео, то для його створення використовувалися спеціальні архівні записи фортепіанних репетицій, які поєднались в одному відеоряді. "Пісня з'явилася після двох років роботи всесвітньо успішного музиканта, автора пісень і продюсера Дейва Кларка, давнього друга Фредді", – йдеться у підписі до відео на YouTube-каналі Freddie Mercury Solo.

Фредді Мерк'юрі – Time Waits For No One: дивитись відео онлайн

Що відомо про останні роки життя Фредді Мерк'юрі?У 1986 році Фредді Мерк'юрі діагностували ВІЛ-СНІД, однак до самої смерті він заперечував все, що писали у пресі. Лише за день до смерті було оприлюднено його зізнання в особистому листі. 24 листопада 1991 року у 45-річному віці співак помер внаслідок ускладнень СНІДу. Наступного року Фредді посмертyо нагородили премією Brit Awards, а на стадіоні Вемблі у Лондоні присвятили грандіозний концерт на його честь. 2001 року його та інших музикантів з Queen ввели в Залу слави рок-н-ролу, а у 2008 році Мерк'юрі посів 18 місце в списку "100 найвидатніших співаків усіх часів" за версією американського журналу Rolling Stone.