“Донбас Опера” поставила на своїй сцені найдорожчу виставу незалежної України із неймовірними світловими 3D-ефектами. Задля постановки опери Ріхарда Ваґнера "Летючий Голландець" об’єдналися митці із чотирьох країн - України, Німеччини, Австрії та Росії.

Режисером запросили німкеню з українським корінням Мару Курочку, знану у Європі та Америці. А от бурхливий океан, корабель-привид і стрімко нахилену палубу вигадали німецькі художники-сценографи Торге Мьоллер і Момме Хінріхс.

Історичний костюм із незвичними модерними елементами створювала теж німкеня - Юлія Харттунг. Тим часом усю музичну частину вистави творили оркестр та хор “Донбас Опера” під керівництвом українського диригента Василя Василенка та російського диригента із Маріїнського театру Санкт-Петербурга Михайла Синькевича.

Героїв містичної легенди про “Летючого Голландця” втілили солісти “Донбас Опери” та Національної опери України, а також запрошені виконавці з Німеччини - Андреас Макко та Штефан Штолль. Більше про роботу міжнародної команди дивіться у відеосюжеті.