Як повідомляє журнал People з посиланням на власні джерела, родина музиканта за тиждень до його смерті спілкувалася з ним телефоном.

Читайте також: ЗМІ оприлюднили обставини самогубства молодого EDM-музиканта Avicii

Як підкреслюється, після розмови вони почали непокоїтися щодо його психічного стану, відтак було вирішено, що брат діджея полетить за ним до Оману, аби його забрати додому, але, на жаль, чоловік запізнився на кілька годин – він приземлився у Маскаті через дві години після того, як Тім помер.

Крім того, у матеріалі мовиться, що в 2013 році у розпал популярності Avicii давав виданню коментар, в якому зазначав, що його повністю виснажело стрімке життя діджея.

"Я втомився, дуже втомився. Я у цьому всьому варюся з того часу, коли мені було 17-18 років. Упродовж всього періоду я гастролював майже без зупинок, 300 шоу в рік. Це божевілля. Мені потрібна перерва", – стверджував тоді EDM-музикант.

Крім того, у 2017 році в одному з документальних фільмів Avicii наголошував, ще неодноразово говорив про припинення своїх виступів. Зауважимо, що він припинив давати лав-шоу у 2016 році.

"Я казав, що я помру. Я казав це стільки багато разів. І тому я не хочу чути, що мені треба буде ще раз десь виступати", – зазначав Avicii.

Нагадаємо, 20 квітня західні ЗМІ зірвала новина, що в Омані знайшли мертвим одного з найвідоміших діджеїв і музичних продюсерів Avicii. Згодом трагічну інформацію підтвердив прес-секретар знаменитості. На час смерті діджею було всього 28 років. 26 квітня cім'я Avicii зробила публічну заяву щодо його смерті та натякнула на те, що музикант самовільно пішов з життя.