Як повідомлялося, навіть прем’єр-міністр Микола Азаров похвалив Злату Огневич за її гарний виступ на ПКЄ.

"Я дуже вдячна, що уряд відзначив роботу нашої команди. Подзвонили моєму директору Вікторії Некрасовій. Мені дали грамоту і годинник! Я знаю, що Міністерство оборони, оскільки я є солісткою Національного академічного ансамблю, виступило з ініціативою про вручення мені звання Заслуженої артистки України. Потрібно з чогось починати!" - прокоментувала свої заслуги співачка.

Але наразі Огневич присвоїли лише звання "заслуженої артистки Криму". На запитання про те, що деяким артистам та спортсменам за призові місця дарують квартири, Злата відповіла:

"Думаю, всі квартири вже закінчилися. У мене немає поки власної квартири в Києві, я знімаю житло і мрію про будинок або квартиру, швидше за все про будинок, неподалік від Києва".

Читайте також: Організатори "Євробачення-2013" не будуть перераховувати голоси

"Мені б хотілося самій заробити на цей будинок, своїм талантом і своєю творчістю, тому що дуже складно приймати такі коштовні подарунки, неоціненні, і відповісти мені нічим. Хочу будинок неподалік Києва або на Оболоні, на Набережній", - додала співачка.

Нагадаємо, переможницею цьогорічного "Євробачення" стала виконавиця з Данії Еммелі де Форест. Злата Огневич посідає третю сходинку, пропустивши вперед Азербайджан.