Цього літа значно здивувала фанатів поп-діва Бейонсе, яка на фотографіях виглядає дещо товстішою. Але це можна обгрунтувати тим, що вона в червні народила двох дітей – Румі та Сера. Тому зайві кілограми їй справді личать.

Читайте також: Бейонсе вперше з'явилися на публіці після пологів: фото

Ще однією з відомих зірок американського бомонду, які помітно набрали вагу – це Мерайя Кері. Співачка спочатку старалась приховати зайві кіло під чорним одягом, проте згодом зовсім перестала соромитись своїх форм.

Читайте також: Мерайя Кері вразила невдалим виступом і розповнілою фігурою

Наступною неочікуваною особою з цієї категорії стала Ріанна, від якої завжди фанатіли і фанатіють мільйони. Барбадоська співачка не лише спеціально одягала на декілька розмірів більші образи, а й не соромилась показати зайві "калорії" у своїх відеокліпах та у фотоблозі.

Читайте також: Ріанна здивувала розповнілою фігурою: опубліковані фото

І ще одна кіноаткриса, яка виконувала роль "відчайдушної домогосподарки", Єва Лонгорія, теж поповняла ряди зірок, що погладшали за це літо. Зірку неодноразово бачили на пляжі, проте щоразу вона дивувала змінами фігури, – одного тижня вона демонструвала апетитні форми, а іншого тижня –по-справжньому змушувала задумуватись фанатів щодо її можливої вагітності.

Читайте також: Розповнілу Єву Лонгорію помітили на відпочинку в Греції: з’явились фото