У знак протесту та висловлення власної позиції багато відомих зірок Голлівуду, сцени та модної індустрії беруть участь в знакових акціях. Хтось виходить на вулиці з маршами, хтось бере участь у просвітницьких проектах, а хтось навіть публічно оголюється. Мета таких фотосесій буває різною: від блокування натурального хутра до захисту прав рідкісних і зникаючих тварин. Як не прикро це визнавати, але оголюючись, зірки мають можливість привернути більшу увагу громадськості, ніж би це було зроблено в інший спосіб. Журналісти LifeStyle 24 зібрали підбірку фотографій, на яких зірки оголились заради захисту тварин.

Читайте також: 15 тварин України, яких ми можемо більше не зустріти у природі

Однією з перших культових зірок, яка є знаменитою активісткою з прав захисту тварин, Бріджит Бардо, ще в середині минулого століття постала лише в одному купальнику на піщаному пляжі. Вона тримала руки у такий спосіб, наче молиться та просить людей, а поряд з нею сидів звичайної породи собака. Фотографія викликала неабиякий резонанс, адже в той час саме так висловити свою позицію наважувалось мало знаменитостей.


Бріджит Бардо оголилась заради захисту тварин

Читайте також: Приймаючи це масове вбивство, ви сприяєте варварству, – легенда кіно звернулася до Путіна

Але з розвитком соціальних мереж зірки почали все частіше долучатись до оголоння заради захисту тварин. Колишня подружка Джорджа Клуні, італійська актриса Елізабет Каналіс ще у 2011 році взяла участь в еротичній фотосесії для кампанії PETA на захист прав тварин. Жінка закликала людей гуманніше ставитися до тварин.


Елізабет Каналіс оголилась заради захисту тварин

Американська співачка Пінк у 2015 році теж підтримала кампанії PETA на захист прав тварин. Зірка хоч і зізнавалась, що часто носила одяг з натуральним хутром, але дізнавшись про організацію вона задумалась про катастрофічний вплив фешн-індустрії на життя невинних тварин. Жінка закликала і закликає досі відмовитись всіх від знущання над тваринами заради модних тенденцій.


Пінк оголилась заради захисту тварин

Модель Кара Делевінь не лише досягає значних успіхів у фешн-індустрії, а й користуючись своїм ім'ям долучається до різних кампаній, які підтримують ЛГБТ-спільноти, феміністичні ініціативи, подолання расизму та пропагують захист тварин. Так, у 2016 році вона стала обличчям першої міжнародної рекламної кампанії фонду I'm Not A Trophy. Ініціатива компанії спрямована на підвищення обізнаності про катастрофічний вплив трофейного полювання на зникаючі види тварин.


Кара Делевінь оголилась заради захисту тварин

Читайте також: Кара Делевінь знялася у фотосесії з левом: фото

У 2018 році на підтримку тварин стало дуже багато відомих знаменитостей. Модні дизайнери, голлівудські актори, співаки та моделі раз за разом почали бойкотувати марки, які використовують натуральне хутро у своїх колекціях, а також звертатись до інших зірок, які ще носять хутряні вироби, щоб ті не подавали поганий приклад фанатам і припинили носити подібний одяг.

Однією з них в лютому цього року стала американська актриса Джилліан Андерсон, яка повністю оголилась на фотографії, доповнивши свій "образ" лише грайливими вушками на голові. Лозунгом її фото став: "Я краще буду ходити голою, ніж носитиму хутро". Зірка вирішила підтримати організацію PETA, оголившись в рамках чергової кампанії.


Джилліан Андерсон оголилась заради захисту тварин

Ще у 1993 році зірка кіно Кім Бесінджер також підтримала рекламну кампанію захисників тварин. Тоді зірка постала без одягу на чорно-білому знімку, прикриваючи інтимні місця руками.


Кім Бесінджер оголилась заради захисту тварин

Читайте також: Донька Кім Бесінджер знялася голою заради захисту тварин: фото 18+

А тепер донька акторів Бесінджер та Алека Болдуїна, модель Айрленд Болдуїн, стала новою учасницею знаменитої акції PETA. Дівчина теж сфотографувалася оголеною на підтримку організації, що бореться за права тварин, продовжуючи місію своєї матері.


Айрленд Болдуїн оголилась заради захисту тварин